Výsledky PJN 2013

V následujících tabulkách jsou jednotliví porotci označeni těmito zkratkami: IKL – Ivan Klánský, MFA – Marcela Faflak, IKA – Ivo Kahánek, FMA – František Malý, ZMA – Zbyněk Maruška, MTU – Monika Tugendliebová, HWE – Helena Weiser. Celkový součet a průměr jsou počítány po vyškrtnutí nejvyššího a nejnižšího bodového ohodnocení daného soutěžícího.

Kompletní výsledky PJN 2013 si též můžete stáhnout ve formátu PDF zde.

 

Kategorie nejmladších

Pořadí Číslo Jméno IKL MFA IKA FMA ZMA MTU HWE Celkem Průměr
I. cena 8 Koča Filip 24 25 24 22 25 24 24 121 24,200
I. cena 4 Halíková Veronika 24 24 22 20 24 23 23 116 23,200
II. cena 1 Číhalová Rozálie 24 22 22 21 23 23 22 112 22,400
II. cena 12 Laudová Nikola 22 24 22 21 25 22 21 111 22,200
II. cena 11 Latýnová Lucie 22 22 22 18 22 21 22 109 21,800
III. cena 3 Gallová Tereza 23 21 21 19 20 20 21 103 20,600
III. cena 5 Horáková Eliška 21 20 20 20 21 20 19 101 20,200
III. cena 20 Sýkorová Vendula 22 19 20 20 19 22 18 100 20,000
Čestné uznání 10 Kramlová Berenika 20 21 19 19 21 19 20 99 19,800
Čestné uznání 6 Horáková Tereza 20 20 19 20 20 20 19 99 19,800
Čestné uznání 7 Janků Alžběta 20 20 19 17 21 19 19 97 19,400
Čestné uznání 22 Vargová Alexia Neli 19 19 19 19 20 19 20 96 19,200
Čestné uznání 9 Kolářová Kamila 21 19 18 19 19 20 19 96 19,200
Čestné uznání 13 Pekárková Lucie 18 20 19 19 19 19 19 95 19,000
17 Ptáčková Anna 19 18 19 19 19 18 20 94 18,800
21 Totin Ondřej 20 18 20 17 18 19 19 94 18,800
14 Plášek Tomáš 19 18 18 19 21 18 19 93 18,600
16 Polydor František 18 19 18 18 21 19 19 93 18,600
2 Flášarová Eva 19 18 18 18 17 17 18 89 17,800
18 Sedláková Magdalena 18 17 18 18 17 17 19 88 17,600
23 Vašíčková Beáta 18 16 18 17 17 17 18 87 17,400
19 Smekal Jakub 17 17 19 17 18 17 17 86 17,200

 

I. kategorie

Pořadí Číslo Jméno IKL MFA IKA FMA ZMA MTU HWE Celkem Průměr
I. cena 4 Červená Karolína 25 25 25 24 25 24 25 124 24,800
I. cena 5 Čmejla Jan 25 25 24 24 25 25 24 123 24,600
II. cena 14 Latýn Robert 23 23 23 21 23 23 23 115 23,000
II. cena 17 Müller Jan Filip 23 23 23 21 22 23 23 114 22,800
II. cena 16 Mikešová Eliška 23 22 23 22 22 23 23 113 22,600
II. cena 8 Hoang Yen My 22 24 22 22 24 22 22 112 22,400
III. cena 2 Bagar Radek 22 22 21 20 23 23 22 110 22,000
III. cena 22 Pokorná Barbora 22 21 23 22 21 22 23 110 22,000
III. cena 23 Popova Sofie 20 23 21 22 23 21 22 109 21,800
III. cena 10 Jaklová Veronika 22 22 20 18 23 21 22 107 21,400
Čestné uznání 13 Kvášová Diana 22 20 21 18 20 22 21 104 20,800
Čestné uznání 26 Urbánková Kamila 20 22 18 21 22 20 19 102 20,400
Čestné uznání 25 Subbotina Sofiya 20 21 19 21 21 20 19 101 20,200
Čestné uznání 7 Havlíková Karolína 20 21 20 20 19 20 21 101 20,200
Čestné uznání 6 Fiedlerová Štěpánka 22 19 19 21 19 22 19 100 20,000
15 Matějíček Kryštof 20 20 18 19 19 20 18 96 19,200
3 Bučková Tereza Mwihaki 20 19 18 19 20 18 19 95 19,000
21 Pilařová Adéla 20 19 18 19 19 19 17 94 18,800
24 Sovová Markéta 18 19 18 20 20 17 18 93 18,600
12 Košinová Anna 20 19 19 17 19 18 18 93 18,600
11 Kopečková Ludmila 19 18 18 17 18 19 19 92 18,400
18 Müller Tomáš 19 18 21 17 18 18 19 92 18,400
1 Afanaskina Sofia 18 18 19 19 18 17 18 91 18,200
20 Petr Jan 18 18 17 17 20 18 18 89 17,800
9 Ivanenko Daniil 17 18 17 18 17 17 17 86 17,200
19 Parikrupová Kristýna 16 17 17 17 16 17 17 84 16,800

 

II. kategorie

Pořadí Číslo Jméno IKL MFA IKA FMA ZMA MTU HWE Celkem Průměr
I. cena 23 Mojzešová Marie Viola 24 25 24 24 25 24 25 122 24,400
I. cena 1 Ayvazyan Kristine 24 25 24 23 25 24 23 120 24,000
I. cena 25 Praženica Pavol 24 24 23 22 24 24 23 118 23,600
II. cena 22 Martinka Filip 23 23 22 22 22 23 23 113 22,600
II. cena 26 Semerádová Tereza 23 23 22 23 22 22 22 112 22,400
II. cena 29 Tkadlčíková Eliška 23 23 21 21 23 22 21 110 22,000
III. cena 24 Pavlačková Eva 20 20 22 21 22 21 22 106 21,200
III. cena 8 Eben Jakub 22 21 20 22 22 21 20 106 21,200
III. cena 4 Boura Daniel 22 21 20 22 21 21 18 105 21,000
Čestné uznání 27 Schindler Martin 22 20 21 22 20 21 20 104 20,800
Čestné uznání 30 Vaculová Táňa 23 21 19 20 21 20 20 102 20,400
Čestné uznání 15 Jelenová Klára 19 21 20 21 21 18 20 101 20,200
Čestné uznání 16 Klímová Barbora 22 22 18 19 21 20 19 101 20,200
Čestné uznání 3 Boháčková Denisa 21 19 20 21 20 19 20 100 20,000
32 Vodrážková Markéta 19 20 19 18 21 19 21 98 19,600
12 Halbych Jan 20 21 19 18 20 18 19 96 19,200
18 Knoulichová Anna 22 19 19 17 18 20 19 95 19,000
2 Bauerová Pavlína 18 18 21 20 18 18 21 95 19,000
31 Vlčková Eliška 20 19 19 20 19 18 18 95 19,000
6 Cieslar Tomáš 19 19 20 17 18 19 20 95 19,000
13 Horáková Aneta 19 19 19 17 19 18 19 94 18,800
5 Candrová Michaela 19 19 19 18 19 18 20 94 18,800
9 Fišerová Daniela 18 19 19 19 19 18 19 94 18,800
11 Grossová Veronika 19 19 19 18 18 18 19 93 18,600
7 Divišová Markéta 19 17 18 18 18 19 18 91 18,200
10 Gallová Kateřina 19 19 18 17 17 18 18 90 18,000
14 Jarošová Magdaléna 19 18 18 16 18 18 18 90 18,000
17 Klokočníková Kristýna 18 19 17 18 19 17 17 89 17,800
19 Křenková Eva 19 18 19 16 17 18 17 89 17,800
33 Zelenková Sofie 17 18 18 16 18 18 17 88 17,600
21 Marková Anežka 16 18 18 16 18 17 19 87 17,400
28 Szalbot Denis 16 16 17 17 15 17 16 82 16,400
20 Le David 17 16 15 15 16 17 16 80 16,000

 

III. kategorie

Pořadí Číslo Jméno IKL MFA IKA FMA ZMA MTU HWE Celkem Průměr
I. cena 1 Böhm Robin 24 24 23 22 24 24 23 118 23,600
I. cena 6 Kopúnová Sára 23 25 22 21 25 23 22 115 23,000
II. cena 12 Sinevičová Kateřina 23 22 22 21 23 23 22 112 22,400
II. cena 8 Nikolić Marek 22 23 23 22 22 22 23 112 22,400
II. cena 3 Gaálová Anna 23 21 22 21 22 23 22 110 22,000
III. cena 4 Jech Matěj 22 22 21 20 21 22 21 107 21,400
III. cena 9 Palochová Larisa 22 21 21 22 21 21 20 106 21,200
13 Stránská Darina 20 19 19 20 18 19 19 96 19,200
5 Kahudová Tereza 19 19 19 19 19 19 20 95 19,000
7 Kvášová Radka 19 19 19 20 18 18 19 94 18,800
10 Rahman Šimon 19 18 19 17 17 18 20 91 18,200
11 Sacherová Barbora 21 17 18 18 17 18 18 89 17,800
2 Bondarenko Bohumil 18 15 19 15 14 18 18 84 16,800

 

IV. kategorie

Pořadí Číslo Jméno IKL MFA IKA FMA ZMA MTU HWE Celkem Průměr
I. cena 6 Novák Matyáš 24 25 24 25 24 24 97 24,250
II. cena 4 Kalábová Tereza 23 23 22 21 23 23 23 114 22,800
III. cena 3 Hrubá Julie 23 22 21 21 22 23 22 110 22,000
III. cena 7 Trávníčková Ema 21 21 23 23 22 21 23 110 22,000
Čestné uznání 8 Zukal Matouš 22 21 22 23 21 21 22 108 21,600
Čestné uznání 1 Červený Lukáš 22 20 22 20 19 22 23 106 21,200
5 Kijonková Veronika 19 21 19 17 22 20 19 98 19,600
2 Dvořáček Adam 18 14 17 15 15 16 17 80 16,000

 

Zvláštní ceny

Cena předsedy poroty pro absolutního vítěze PJN 2013

Karolína Červená (I. kategorie)

Cena Viktorie Švihlíkové za nejlepší interpretaci J. S. Bacha

Julie Hrubá (IV. kategorie)

Cena Luboše Sluky za nejlepší provedení jeho skladeb

Karolína Havlíková (I. kategorie)
Tomáš Müller (I. kategorie)

Cena Nadace Bohuslava Martinů za vynikající provedení díla B. Martinů

Veronika Jaklová (I. kategorie)
Kamila Urbánková (I. kategorie)
Barbora Pokorná (I. kategorie)
Eliška Horáková (Kategorie nejmladších)
Tereza Gallová (Kategorie nejmladších)

Cena pro nejmladšího účastníka soutěže

Lucie Latýnová (Kategorie nejmladších)

Cena pro nejúspěšnějšího pedagoga

Taťána Vejvodová (ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2)
Mgr. Peter Toperczer (Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Praha 3)
Viktorie Krafová (ZUŠ Jana Zacha, Čelákovice)
MgA. Jana Šumníková (ZUŠ Žerotín, Olomouc)