Časový harmonogram soutěže

V následujícím přehledu najdete kompletní harmonogram soutěže PJN 2014.

Prosíme soutěžící, aby se na místo konání soutěže dostavili v dostatečném předstihu před časem své akustické zkoušky.

 

 

Kategorie nejmladších – pátek 13. června 2014

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška
v sále
Soutěžní vystoupení
1 18 Spiříková Klára 08.00 09.10
2 19 Svatošová Julie 08.03 09.15
3 20 Šindelářová Marie 08.06 09.20
4 21 Vargová Alexia Neli 08.09 09.25
5 22 Vítek Samuel 08.12 09.30
6 23 Zakimov Semen 08.15 09.35
7 1 Bušosová Eliška 08.18 09.40
8 2 Debnárová Kristýna 08.30 09.45
9 3 Gallová Tereza 08.33 09.50
10 4 Hostinský Matěj 08.36 09.55
11 5 Housková Eliška 08.39 10.00
12 6 Chmel Daniel 08.42 10.05
13 7 Klofáč Jakub 08.45 10.10
14 8 Koníčková Justýna 10.30 11.10
15 9 Kramlová Berenika 10.33 11.15
16 10 Latýnová Lucie 10.36 11.20
17 11 Máčová Kamila 10.39 11.25
18 12 Melicharova Anna 10.42 11.30
19 13 Mlčková Marika Anna 10.50 11.35
20 14 Odstrčil Jáchym 10.53 11.40
21 15 Onderková Karolína 10.56 11.45
22 16 Petrů Valérie 10.59 11.50
23 17 Pišlová Darina 11.02 11.55

Vyhlášení výsledků Kategorie nejmladších: cca 12:45

 

I. kategorie – pátek 13. června 2014

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška
v sále
Soutěžní vystoupení
1 30 Sedlák Tomáš 12.20 13.40
2 31 Smekal Jakub 12.24 13.47
3 32 Stejskalová Adéla 12.28 13.54
4 33 Wawreczková Hedvika 12.32 14.01
5 1 Adámková Ema 12.36 14.08
6 2 Ashumova Ayan 12.40 14.15
7 3 Berná Zuzana 12.44 14.22
8 4 Bok Mikuláš 12.48 14.29
9 5 Cermanová Kamila 12.52 14.36
10 6 Cidlinská Kamila 12.56 14.43
11 7 Číhalová Rozálie 13.00 14.50
12 8 Driml Marek 13.04 14.57
13 9 Duda Tomáš 13.08 15.04
14 10 Fialová Nela 13.12 15.11
15 11 Flášarová Eva 13.16 15.18
16 12 Halíková Veronika 13.20 15.25
17 13 Hamplová Alexandra 13.24 15.32
18 14 Hoang Yen My 15.45 17.00
19 15 Knížek Tomáš 15.49 17.07
20 16 Kristýnek Artur 15.53 17.14
21 17 Křičenská Markéta 15.57 17.21
22 18 Kubečková Štěpánka 16.01 17.28
23 19 Kvášová Diana 16.05 17.35
24 20 Lee Yea Rin 16.09 17.42
25 21 Lhotka Ondřej 16.13 17.49
26 22 Matějíček Kryštof 16.17 17.56
27 23 Mikešová Eliška 16.21 18.03
28 34 Olivíková Anna 16.25 18.10
29 25 Pekárková Lucie 16.29 18.17
30 26 Pham Thuy Quynh Anh 16.33 18.24
31 27 Pilařová Adéla 16.37 18.31
32 28 Plášek Tomáš 16.41 18.38
33 29 Pokorná Barbora 16.45 18.45

Vyhlášení výsledků I. kategorie: cca 19:30

 

II. kategorie – sobota 14. června 2014

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška
v sále
Soutěžní vystoupení
1 13 Semerádová Tereza 09.00 10.00
2 14 Schindler Martin 09.05 10.10
3 15 Strumpf Jan Edward 09.10 10.20
4 16 Szalbot Denis 09.15 10.30
5 17 Štec Enriko 09.20 10.40
6 18 Taláb Martin 09.25 10.50
7 19 Tkadlčíková Eliška 09.30 11.00
8 20 Tuček Ondřej 09.35 11.10
9 21 Vaculová Táňa 09.40 11.20
10 22 Velešovská Magda 09.45 11.30
11 23 Vlčková Eliška 09.50 11.40
12 1 Bauerová Pavlína 11.55 13.20
13 2 Boura Daniel 12.00 13.30
14 3 Brhel Jaroslav 12.05 13.40
15 4 Cyrusová Anežka 12.10 13.50
16 5 Durčák Jakub 12.15 14.00
17 6 Havlíková Karolína 12.20 14.10
18 7 Jaklová Veronika 12.25 14.20
19 8 Latýn Robert 12.30 14.30
20 9 Meinczinger Matyáš 12.35 14.40
21 10 Müller Jan Filip 12.40 14.50
22 11 Pavlačková Eva 12.45 15.00
23 12 Popova Sofie 12.50 15.10

Vyhlášení výsledků II. kategorie: cca 16:00

 

III. kategorie – neděle 15. června 2014

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška
v sále
Soutěžní vystoupení
1 16 Špičáková Natálie 09.00 10.10
2 17 Vítová Hana 09.07 10.22
3 1 Ashumova Eva 09.14 10.34
4 2 Böhm Robin 09.21 10.46
5 3 Bondarenko Bohumil 09.28 10.58
6 4 Divišová Markéta 09.35 11.10
7 5 Fišerová Daniela 09.42 11.22
8 6 Janková Josefína 09.49 11.34
9 7 Jarošová Magdaléna 09.56 11.46
10 8 Jelenová Klára 12.20 13.20
11 9 Kahudová Tereza 12.27 13.32
12 10 Kašpárková Julie 12.34 13.44
13 11 Knoulichová Anna 12.41 13.56
14 12 Kružík Vojtěch 12.48 14.08
15 13 Kuhn Sebastián 12.55 14.20
16 14 Martinka Filip 13.02 14.32
17 15 Mottlová Adéla 13.09 14.44

Vyhlášení výsledků III. kategorie: cca 15:45

 

IV. kategorie – sobota 14. června 2014

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška
v sále
Soutěžní vystoupení
1 4 Smyčková Karolína 15.30 16.30
2 5 Stránská Darina 15.40 16.45
3 1 Borek Vojtěch 15.50 17.00
4 2 Dvorská Kateřina 16.00 17.15
5 3 Jedlička Ivo 16.10 17.30

Vyhlášení výsledků IV. kategorie: cca 18:15