Harmonogram soutěže PJN 2016

Konečný časový plán soutěže PJN 2016 je následující:

  • pátek 10. 6. 2016 od 10:00 hod. (akustické zkoušky od 08:45) – Kat. nejmladších
  • pátek 10. 6. 2016 od 11:10 hod. (akustické zkoušky od 12:40) – II. kategorie
  • sobota 11. 6. 2016 od 09:00 hod. (akustické zkoušky od 08:00) – I. kategorie
  • sobota 11. 6. 2016 od 15:15 hod. (akustické zkoušky od 14:00) – III. kategorie
  • neděle 12. 6. 2016 od 09:15 hod. (akustické zkoušky od 08:25) – IV. kategorie

Při rozlosování bylo vylosováno písmeno „W“. V následujícím přehledu najdete kompletní rozpis včetně soutěžních časů jednotlivých soutěžících. Celý rozpis si též můžete stáhnout ve formátu PDF.

Prosíme soutěžící, aby se na místo konání soutěže dostavili v dostatečném předstihu před časem své akustické zkoušky.

Kategorie nejmladších – pátek 10. června 2016

akustická zkouška v sále: 5 min.
soutěžní vystoupení: 3–6 min.

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška v sále Soutěžní vystoupení
1 1 Gajdošová Zuzana 08:45 10:00
2 2 Gibišová Klára 08:50 10:05
3 3 Kaucká Sofie 08:55 10:10
4 4 Klofáčová Kristýna 09:00 10:15
5 5 Kolozsi Timoteo 09:05 10:20
6 6 Kozánková Viktorie 09:10 10:25
7 7 Kuhnová Amélie 09:15 10:30
8 8 Lubbadová Nora 09:20 10:35
9 9 Mlejnková Klára 09:25 10:40
10 10 Moldříková Anna 09:30 10:45
11 11 Samsonova Anastasia 09:35 10:50
12 12 Shejbalová Natali 09:40 10:55
13 13 Starczewská Johanka 09:45 11:00

Vyhlášení výsledků Kategorie nejmladších: cca 11:45

I. kategorie – sobota 11. června 2016

akustická zkouška v sále: 5 min.
soutěžní vystoupení: 5–8 min.

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška v sále Soutěžní vystoupení
1 1 Berná Leona 08:00 09:00
2 2 Bransten Sophie Louise 08:05 09:08
3 3 Debnárová Kristýna 08:10 09:16
4 4 Dinh Filip 08:15 09:24
5 5 Dostálová Elena 08:20 09:32
6 6 Duníková Barbora 08:25 09:40
7 7 Feoktistova Alexandra 08:30 09:48
8 8 Gurariy Alexandera 08:35 09:56
9 9 Hlisnikowski Lukáš 08:40 10:04
10 10 Hořínková Jovana 08:45 10:12
11 11 Kašparová Emilie 08:50 10:20
12 12 Knotová Karolína 10:30 12:00
13 13 Kovářová Lucie 10:35 12:08
14 14 Krtilová Tereza 10:40 12:16
15 15 Latýnová Lucie 10:45 12:24
16 16 Melicharová Anna 10:50 12:32
17 17 Mužíková Adéla 10:55 12:40
18 18 Pádivá Alžběta 11:00 12:48
19 19 Papp Matyáš 11:05 12:56
20 20 Prachařová Sára 11:10 13:04
21 21 Starczewski Matouš 11:15 13:12
22 22 Stefanov Denis 11:20 13:20
23 23 Strnadová Nina 11:25 13:28
24 24 Stryja Jakub 11:30 13:36
25 25 Urbanová Klára 11:35 13:42

Vyhlášení výsledků I. kategorie: cca 14:45

II. kategorie – pátek 10. června 2016

akustická zkouška v sále: 5 min.
soutěžní vystoupení: 7–11 min.

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška v sále Soutěžní vystoupení
1 23 Worek Tomáš 11:10 12:40
2 24 Yakimov Simon 11:15 12:50
3 1 Bransten Alice Louise 11:20 13:00
4 2 Cejpová Emma 11:25 13:10
5 3 Ciznerová Anna 11:30 13:20
6 4 Číhalová Rozálie 11:35 13:30
5 Čmejla Jan Přeřazen do III. kategorie
7 6 Dinhová Linda 11:40 13:40
8 7 Dolejš Jan 11:45 13:50
9 8 Hager Eliáš 11:50 14:00
10 9 Halíková Veronika 11:55 14:10
11 10 Hanzlová Emma 12:00 14:20
12 11 Horáková Eliška 14:50 16:00
13 12 Horáková Tereza 14:55 16:10
14 13 Kampfová Vanesa 15:00 16:20
15 14 Koča Filip 15:05 16:30
16 15 Kolářová Kamila 15:10 16:40
17 16 Krapková Natálie 15:15 16:50
18 17 Lerche Kryštof 15:20 17:00
19 18 Sedlák Tomáš 15:25 17:10
20 19 Sedláková Klára 15:30 17:20
21 20 Štrynclová Markéta 15:35 17:30
22 21 Uazhanova Amina 15:40 17:40
23 22 Valová Johana 15:45 17:50

Vyhlášení výsledků II. kategorie: cca 18:45

III. kategorie – sobota 11. června 2016

akustická zkouška v sále: 5 min.
soutěžní vystoupení: 10–13 min.

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška v sále Soutěžní vystoupení
1 1 Berná Zuzana 14:00 15:15
2 2 Červená Karolína 14:05 15:28
3 3 Davidová Johana 14:10 15:41
4 4 Havlíková Karolína 14:15 15:54
5 5 Jaklová Veronika 14:20 16:07
6 6 Košinová Anna 14:25 16:20
7 7 Koudelková Magdalena 14:30 16:33
8 8 Matějíček Kryštof 14:35 16:46
9 9 Meinczinger Matyáš 14:40 16:59
10 10 Mikešová Eliška 14:45 17:12
11 11 Moravetz Matyáš 17:25 18:00
12 12 Pham Thuy Quynh Anh 17:30 18:13
13 13 Pilařová Adéla 17:35 18:26
14 14 Sehnal Jan 17:40 18:39
15 15 Skalková Klára 17:45 18:52
16 16 Sýkorová Petra 17:50 19:05
17 17 Čmejla Jan 17:55 19:18

Vyhlášení výsledků III. kategorie: cca 20:15

IV. kategorie – neděle 12. června 2016

akustická zkouška v sále: 5 min.
soutěžní vystoupení: 12–15 min.

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška v sále Soutěžní vystoupení
1 1 Brožová Vendula 08:25 09:15
2 2 Candrová Michaela 08:30 09:30
3 3 Fišerová Daniela 08:35 09:45
4 4 Klímová Barbora 08:40 10:00
5 5 Knoulichová Anna 08:45 10:15
6 6 Kružík Vojtěch 08:50 10:30
7 7 Martinka Filip 08:55 10:45
8 8 Phan Vu Minh Hanh 09:00 11:00
9 9 Podlucká Kateřina 09:05 11:15
10 10 Přecechtělová Monika 11:40 12:45
11 11 Rosenkrancová Donika 11:45 13:00
12 12 Semerádová Tereza 11:50 13:15
13 13 Špaček Vojtěch 12:00 13:30
14 14 Tkadlčíková Eliška 12:05 13:45
15 15 Vaculová Táňa 12:10 14:00
16 16 Velešovská Magda 12:15 14:15
17 17 Vlčková Eliška 12:20 14:30
18 18 Vodrážková Markéta 12:25 14:45

Vyhlášení výsledků IV. kategorie: cca 16:00