Harmonogram soutěže PJN 2018

Konečný časový plán soutěže PJN 2018 je následující:

  • pátek 15. 6. 2018 od 9:35 hod. (akustické zkoušky od 8:40) – Kat. nejmladších
  • pátek 15. 6. 2018 od 11:45 hod. (akustické zkoušky od 10:35) – I. kategorie
  • sobota 16. 6. 2018 od 09:00 hod. (akustické zkoušky od 08:15) – II. kategorie
  • sobota 16. 6. 2018 od 15:00 hod. (akustické zkoušky od 13:15) – III. kategorie
  • neděle 17. 6. 2018 od 09:15 hod. (akustické zkoušky od 08:25) – IV. kategorie

Při rozlosování bylo vylosováno písmeno „L“. V následujícím přehledu najdete kompletní rozpis včetně soutěžních časů jednotlivých soutěžících. Celý rozpis si též můžete stáhnout ve formátu PDF.

Prosíme soutěžící, aby se na místo konání soutěže dostavili v dostatečném předstihu před časem své akustické zkoušky.

 

Kategorie nejmladších – pátek 15. června 2018

akustická zkouška v sále: 6 min.
soutěžní vystoupení: 3–6 min.

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška Soutěžní vystoupení
1 7 Peroutová Amálie 08:40 09:35
2 8 Průšová Adéla 08:45 09:41
3 9 Shejbal Samuel 08:50 09:47
4 10 Vlčková Amálie 08:55 09:53
5 1 Frinta Ondřej 09:00 09:59
6 2 Gabrielová Eliška 09:05 10:05
7 3 Gajdoš Lukáš 09:10 10:11
8 4 Kasíková Mariana 09:15 10:17
9 5 Kaucká Sofie 09:20 10:23
10 6 Kozánková Sofie 09:25 10:29

Vyhlášení výsledků Kategorie nejmladších: cca 11:20

I. kategorie – pátek 15. června 2018

akustická zkouška v sále: 5 min.
soutěžní vystoupení: 5–8 min.

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška Soutěžní vystoupení
1 21 Lubbadová Nora 10:35 11:45
2 22 Mlejnková Klára 10:40 11:53
3 23 Pěchulová Adina 10:45 12:01
4 24 Petráš Timoteo 10:50 12:09
5 25 Shejbalová Natali 10:55 12:17
6 26 Skýbová Juliana 11:00 12:25
7 27 Starczewská Johanka 11:05 12:33
8 28 Šnýdr Alexandr Marian 11:10 12:41
9 29 Tlačilová Valentýna 11:15 12:49
10 30 Velešovská Emílie 11:20 12:57
11 31 Zikmundová Ema 11:25 13:05
12 32 Znamirovský Adam 11:30 13:13
13 1 Bočková Magda 11:35 13:21
14 2 Bojarová Zuzana 13:35 15:00
15 3 Boudová Elen 13:40 15:08
16 4 Dang Hoang Yen 13:45 15:16
17 5 Devarajan Elizabeth 13:50 15:24
18 6 Droppa Martin 13:55 15:32
19 7 Elavsky Eleni 14:00 15:40
20 8 Gajdošová Zuzana 14:05 15:48
21 9 Gibišová Klára 14:10 15:56
22 10 Horčicová Sofia 14:15 16:04
23 11 Hykš Ondřej 14:20 16:12
24 12 Jurásek David 14:25 16:20
25 13 Kachura Yehor 14:30 16:28
26 14 Klanicová Jana 16:40 17:20
27 15 Kolaříková Sára 16:45 17:28
28 16 Komendant Solomiya Erin 16:50 17:36
29 17 Košmiderová Sára 16:55 17:44
30 18 Kozánková Viktorie 17:00 17:52
31 19 Kučerová Kateřina 17:05 18:00
32 20 Kuhnová Amélie 17:10 18:08

Vyhlášení výsledků I. kategorie: cca 19:30

II. kategorie – sobota 16. června 2018

akustická zkouška v sále: 5 min.
soutěžní vystoupení: 7–11 min.

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška Soutěžní vystoupení
1 8 Mareš Jan 08:15 09:00
2 9 Mládková Regína 08:20 09:11
3 10 Mužíková Adéla 08:25 09:22
4 11 Pádivá Alžběta 08:30 09:33
5 12 Papp Matyáš 08:35 09:44
6 13 Pejchal Pavel 08:40 09:55
7 14 Racek Jáchym 08:45 10:06
8 15 Starczewski Matouš 08:50 10:17
9 16 Stefanov Denis 10:30 11:20
10 17 Šlechtová Emma 10:35 11:31
11 18 Vymazal Martin 10:40 11:42
12 1 Bárta Pavel 10:45 11:53
13 2 Duníková Barbora 10:50 12:04
14 3 Grepl Rudolf 10:55 12:15
15 4 Gurariy Alexandera 11:00 12:26
16 5 Hůlová Ester 11:05 12:37
17 6 Kašparová Emilie 11:10 12:48
18 7 Kvapilová Tereza 11:15 12:59

Vyhlášení výsledků II. kategorie: cca 14:15

III. kategorie – sobota 16. června 2018

akustická zkouška v sále: 5 min.
soutěžní vystoupení: 10–13 min.

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška Soutěžní vystoupení
1 10 Mareš Ondřej 13:15 15:00
2 11 Smekal Jakub 13:20 15:13
3 12 Spiříková Klára 13:25 15:26
4 13 Štrynclová Markéta 13:30 15:39
5 14 Valová Johana 13:35 15:52
6 15 Yakimov Semjen 13:40 16:05
7 16 Zapletalová Viktorie 13:45 16:18
8 1 Bártová Ayla 13:50 16:31
9 2 Ciznerová Anna 13:55 16:44
10 3 Černý Jakub 14:00 17:15
11 4 Dolejš Jan 14:05 17:28
12 5 Halíková Veronika 14:10 17:41
13 6 Hanzlová Emma 14:15 17:54
14 7 Horáková Eliška 14:20 18:07
15 8 Horáková Tereza 14:25 18:20
16 9 Housková Eliška 14:30 18:33

Vyhlášení výsledků III. kategorie: cca 19:30

IV. kategorie – neděle 17. června 2018

akustická zkouška v sále: 5 min.
soutěžní vystoupení: 12–15 min.

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška Soutěžní vystoupení
1 11 Meinczinger Matyáš 08:25 09:15
2 12 Mikešová Eliška 08:30 09:30
3 13 Müller Jan Filip 08:35 09:45
4 14 Nowak David 08:40 10:00
5 15 Pham Thuy Quynh Anh 08:45 10:15
6 16 Sehnal Jan 08:50 10:30
7 17 Strumpf Jan Edward 08:55 10:45
8 1 Červená Karolína 09:00 11:00
9 2 Čmejla Jan 09:05 11:15
10 3 Gazdíková Tereza 11:40 12:30
11 4 Havlíková Karolína 11:45 12:45
12 5 Hodgkins Daniel 11:50 13:00
13 6 Jaklová Veronika 12:00 13:15
14 7 Jirošová Tereza 12:05 13:30
15 8 Koudelková Magdalena 12:10 13:45
16 9 Krotká Leticie 12:15 14:00
17 10 Kvášová Diana 12:20 14:15

Vyhlášení výsledků IV. kategorie: cca 15:30