Aktuality

Informace k XXVIII. ročníku soutěže Prague Junior Note (2019)

28. ročník soutěže Prague Junior Note se bude konat ve dnech 14.–16. června 2019, jako již tradičně v Sále Martinů Lichtenštejnského paláce na pražském Malostranském náměstí.

Od letošního roku se stala ředitelkou pořádající agentury IKLA Agency prof. Helena Weiser, dlouholetá členka poroty Prague Junior Note. Vzhledem k soutěži se však jedná o změnu spíše administrativní, prof. Ivan Klánský zůstává nadále předsedou mezinárodní poroty a ředitelem soutěže.

Přihlášky se příjímají od 4. března do 31. května 2019 prostřednictvím formuláře na těchto stránkách. Další informace k letošnímu ročníku soutěže budou postupně zveřejněnovány, souhrn naleznete ve Statutu soutěže. Přesné složení mezinárodní poroty bude oznámeno nejpozději do konce března.

Těšíme se na vaši účast.

Konečné výsledky PJN 2018

Všem, kdo se zúčastnili XXVII. ročníku soutěže Prague Junior Note děkujeme za jejich výkony, oceněným blahopřejeme, a s těmi účastníky, kteří ještě nedovršili 15 let, se těšíme se na setkání v příštím roce.

Kompletní výsledky letošního ročníku najdete zde. Fotoreport ze soutěže připravujeme.

Časový harmonogram PJN 2018

Kompletní rozpis soutěžních časů jednotlivých soutěžících včetně časů akustických zkoušek apod. pro letošní XXVII. ročník soutěže Prague Junior Note najdete v přehledu zde.

Informace k rozlosování a harmonogramu soutěže PJN2018

V rozlosování letošního ročníku soutěže Prague Junior Note bylo vylosováno písmeno L. Omlouváme se touto cestou za opoždění zveřejnění harmonogramů – kompletní časové harmonogramy stále zpracováváme, zveřejněny zde budou během zítřka, tj. soboty 2. června.

Ukončení příjmu přihlášek PJN 2018

K dnešnímu dni byl ukončen příjem přihlášek do letošního ročníku soutěže Prague Junior Note. Všem přihlášeným děkujeme a těšíme se na shledanou při soutěži.

Podrobnější informace včetně přesného harmonogramu naleznete v pátek 1. června na těchto stránkách.

Předběžný harmonogram PJN 2018

Předběžný časový plán soutěže PJN 2018 je následující:

  • pátek 15. 6. 2018: Kategorie nejmladších a I. kategorie
  • sobota 16. 6. 2018: II. a III. kategorie
  • neděle 17. 6. 2018: IV. kategorie

Informace k XXVII. ročníku soutěže Prague Junior Note (2018)

26. ročník soutěže Prague Junior Note se bude konat ve dnech 15.–17. června 2018, jako již tradičně v Sále Martinů Lichtenštejnského paláce na pražském Malostranském náměstí. Přihlášky se příjímají od 12. února do 25. května 2018 prostřednictvím formuláře na těchto stránkách. Další informace k letošnímu ročníku soutěže budou postupně zveřejněnovány, souhrn naleznete ve Statutu soutěže. Přesné složení mezinárodní poroty bude oznámeno nejpozději do konce března.

Těšíme se na vaši účast.

Konečné výsledky PJN 2017

XXVI. ročník Prague Junior Note je úspěšně za námi. Všem zúčastněným děkujeme za jejich výkony, oceněným blahopřejeme, a s těmi účastníky, kteří ještě nedovršili 15 let, se těšíme se na setkání v příštím roce.

Kompletní výsledky letošního ročníku najdete zde. Fotoreport ze soutěže připravujeme.

Časový harmonogram PJN 2017

Kompletní rozpis soutěžních časů jednotlivých soutěžících včetně časů akustických zkoušek apod. pro letošní XXV. ročník soutěže Prague Junior Note najdete v přehledu zde.