Harmonogram soutěže PJN 2017

Konečný časový plán soutěže PJN 2017 je následující:

  • pátek 23. 6. 2017 od 11:00 hod. (akustické zkoušky od 10:20) – Kat. nejmladších
  • pátek 23. 6. 2017 od 13:00 hod. (akustické zkoušky od 11:45) – I. kategorie
  • sobota 24. 6. 2017 od 09:15 hod. (akustické zkoušky od 08:30) – II. kategorie
  • sobota 24. 6. 2017 od 14:15 hod. (akustické zkoušky od 13:30) – III. kategorie
  • neděle 25. 6. 2017 od 09:45 hod. (akustické zkoušky od 08:45) – IV. kategorie

Při rozlosování bylo vylosováno písmeno „K“. V následujícím přehledu najdete kompletní rozpis včetně soutěžních časů jednotlivých soutěžících. Celý rozpis si též můžete stáhnout ve formátu PDF.

Prosíme soutěžící, aby se na místo konání soutěže dostavili v dostatečném předstihu před časem své akustické zkoušky.

Kategorie nejmladších – pátek 23. června 2017

akustická zkouška v sále: 6 min.
soutěžní vystoupení: 3–6 min.

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška
v sále
Soutěžní vystoupení
1 3 Kaucká Sofie 10:20 11:00
2 4 Klofáčová Kristýna 10:26 11:06
3 5 Košmiderová Sára 10:32 11:12
4 1 Boudová Elen 10:38 11:18
5 2 Gibišová Klára 10:44 11:24

Vyhlášení výsledků Kategorie nejmladších: cca 12:00

I. kategorie – pátek 23. června 2017

akustická zkouška v sále: 5 min.
soutěžní vystoupení: 5–8 min.

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška
v sále
Soutěžní vystoupení
1 9 Kozánková Viktorie 11:45 13:00
2 10 Kučerová Kateřina 11:50 13:08
3 11 Kuželka Vladimír 11:55 13:16
4 12 Kuželková Anna 12:00 13:24
5 13 Kvapilová Tereza 12:05 13:32
6 14 Lubbadová Nora 12:10 13:40
7 15 Melicharová Anna 12:15 13:48
8 16 Mlčková Rosaria Viola 12:20 13:56
9 17 Mlejnková Klára 12:25 14:04
10 18 Pádivá Alžběta 12:30 14:12
11 19 Papp Matyáš 12:35 14:20
12 20 Pěchulová Adina 12:40 14:28
13 21 Prachařová Sára 14:40 15:45
14 22 Praženicová Vanessa 14:45 15:53
15 23 Stryja Jakub 14:50 16:01
16 24 Šnýdr Alexandr Marian 14:55 16:09
17 1 Bárta Pavel 15:00 16:17
18 2 Bočková Magda 15:05 16:25
19 3 Černošková Nela 15:10 16:33
20 4 Gajdošová Zuzana 15:15 16:41
21 5 Hrdá Anna 15:20 16:49
22 6 Hykš Ondřej 15:25 16:57
23 7 Janoštínová Marta 15:30 17:05
24 8 Jelínek Adam 15:35 17:13

Vyhlášení výsledků I. kategorie: cca 18:15

II. kategorie – sobota 24. června 2017

akustická zkouška v sále: 5 min.
soutěžní vystoupení: 7–11 min.

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška
v sále
Soutěžní vystoupení
1 7 Kampfová Vanesa 8:30 9:15
2 8 Kristová Radka 8:35 9:26
3 9 Lerche Kryštof 8:40 9:37
4 10 Mimrová Gabriela 8:45 9:48
5 11 Mužíková Adéla 8:50 9:59
6 12 Pišlová Darina 8:55 10:10
7 13 Vargová Alexia Neli 9:00 10:21
8 14 Vlčková Klára 9:05 10:32
9 15 Yakimov Simon 10:45 11:25
10 1 Ciznerová Anna 10:50 11:36
11 2 Debnárová Kristýna 10:55 11:47
12 3 Duníková Barbora 11:00 11:58
13 4 Guňková Frída 11:05 12:09
14 5 Gurariy Alexandera 11:10 12:20
15 6 Housková Eliška 11:15 12:31

Vyhlášení výsledků II. kategorie: cca 13:45

III. kategorie – sobota 24. června 2017

akustická zkouška v sále: 5 min.
soutěžní vystoupení: 10–13 min.

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška
v sále
Soutěžní vystoupení
1 9 Kristýnek Artur 13:30 14:15
2 10 Mikešová Eliška 13:35 14:28
3 11 Pham Thuy Quynh Anh 13:40 14:41
4 12 Pinkas Matěj 13:45 14:54
5 13 Skalková Klára 13:50 15:07
6 14 Smekal Jakub 13:55 15:20
7 15 Štrynclová Markéta 14:00 15:33
8 16 Valová Johana 14:05 15:46
9 1 Ahmed Sophia 16:05 16:50
10 2 Cech Janick 16:10 17:03
11 3 Černý Jakub 16:15 17:16
12 4 Číhalová Rozálie 16:20 17:29
13 5 Danys Jakub 16:25 17:42
14 6 Davidová Johana 16:30 17:55
15 7 Grossová Johana 16:35 18:08
16 8 Halíková Veronika 16:40 18:21

Vyhlášení výsledků III. kategorie: cca 19:15

IV. kategorie – neděle 25. června 2017

akustická zkouška v sále: 5 min.
soutěžní vystoupení: 12–15 min.

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška
v sále
Soutěžní vystoupení
1 11 Kalafová Nina 8:45 9:45
2 12 Kazdová Veronika 8:50 10:00
3 13 Křivánková Jana 8:55 10:15
4 14 Sehnal Jan 9:00 10:30
5 15 Steidlová Tereza 9:05 10:45
6 16 Strumpf Jan Edward 9:10 11:00
7 17 Tkadlčíková Eliška 9:15 11:15
8 18 Tseng Ai 9:20 11:30
9 19 Tuček Ondřej 9:25 11:45
10 1 Bauerová Pavlína 9:30 12:00
11 2 Boura Daniel 12:45 13:40
12 3 Červená Karolína 12:50 13:55
13 4 Demetrashvili Katerina 12:55 14:10
14 5 Durčák Jakub 13:00 14:25
15 6 Flajšmanová Anna 13:05 14:40
16 7 Havlíková Karolina 13:10 14:55
17 8 Hložková Zlata 13:15 15:10
18 9 Jemelková Jitka 13:20 15:25
19 10 Jirošová Tereza 13:25 15:40

Vyhlášení výsledků IV. kategorie: cca 16:45