PJN 2016

Výsledky PJN 2016

V následujících tabulkách jsou jednotliví porotci označeni těmito zkratkami: IKL – Ivan Klánský, MFA – Marcela Faflak, FMA – František Malý, ZMA – Zbyněk Maruška, MPM – Marina Primachenko-Moussu, MTU – Monika Tugendliebová, HWE – Helena Suchárová Weiser. Celkový součet a průměr jsou počítány po vyškrtnutí nejvyššího a nejnižšího bodového ohodnocení daného soutěžícího.

Kompletní výsledky PJN 2016 si též můžete stáhnout ve formátu PDF: PJN_2016_konecne_vysledky.

Kategorie nejmladších

Pořadí Číslo Jméno IKL MFA FMA ZMA MPM MTU HWE Celkem
(po odečtení minima a maxima)
Průměr
(po odečtení minima a maxima)
I. cena 2 Gibišová Klára 25 24 25 25 24 24 24 122 24,400
II. cena 6 Kozánková Viktorie 24 23 22 23 23 23 23 115 23,000
II. cena 9 Mlejnková Klára 23 23 23 23 23 23 22 115 23,000
II. cena 8 Lubbadová Nora 25 22 23 22 22 23 23 113 22,600
III. cena 1 Gajdošová Zuzana 23 20 21 22 22 23 20 108 21,600
III. cena 12 Shejbalová Natali 22 22 21 20 21 22 22 108 21,600
III. cena 7 Kuhnová Amélie 24 21 21 19 20 23 22 107 21,400
Čestné uznání 4 Klofáčová Kristýna 22 20 21 21 19 21 21 104 20,800
Čestné uznání 3 Kaucká Sofie 21 19 20 23 20 20 22 103 20,600
Čestné uznání 13 Starczewská Johanka 22 20 20 19 22 21 20 103 20,600
Čestné uznání 5 Kolozsi Timoteo 22 19 19 21 20 21 20 101 20,200
10 Moldříková Anna 19 17 18 18 19 19 19 93 18,600
11 Samsonova Anastasia 18 16 15 16 18 18 18 86 17,200

I. kategorie

Pořadí Číslo Jméno IKL MFA FMA ZMA MPM MTU HWE Celkem
(po odečtení minima a maxima)
Průměr
(po odečtení minima a maxima)
I. cena 22 Stefanov Denis 25 25 25 25 25 25 25 125 25,000
II. cena 15 Latýnová Lucie 24 23 23 24 24 24 23 118 23,600
II. cena 2 Bransten Sophie Louise 22 22 23 24 23 22 23 113 22,600
II. cena 8 Gurariy Alexandera 22 22 22 22 22 21 22 110 22,000
III. cena 23 Strnadová Nina 21 23 22 22 22 20 21 108 21,600
III. cena 19 Papp Matyáš 23 21 19 21 21 22 22 107 21,400
III. cena 11 Kašparová Emilie 22 21 20 22 21 22 20 106 21,200
III. cena 18 Pádivá Alžběta 22 23 22 20 20 19 22 106 21,200
III. cena 16 Melicharová Anna 21 22 19 21 22 21 20 105 21,000
Čestné uznání 1 Berná Leona 20 20 19 22 22 21 21 104 20,800
Čestné uznání 9 Hlisnikowski Lukáš 20 20 20 23 23 21 20 104 20,800
Čestné uznání 25 Urbanová Klára 20 21 19 21 21 20 21 103 20,600
Čestné uznání 17 Mužíková Adéla 20 20 21 20 21 20 21 102 20,400
Čestné uznání 6 Duníková Barbora 20 20 20 20 21 20 21 101 20,200
5 Dostálová Elena 19 20 18 19 22 20 20 98 19,600
12 Knotová Karolína 22 19 19 19 19 20 19 96 19,200
3 Debnárová Kristýna 18 19 19 19 19 19 21 95 19,000
13 Kovářová Lucie 19 19 19 18 18 19 19 94 18,800
10 Hořínková Jovana 20 19 19 18 17 18 19 93 18,600
20 Prachařová Sára 18 19 19 18 17 18 19 92 18,400
7 Feoktistova Alexandra 17 20 18 18 18 17 19 90 18,000
21 Starczewski Matouš 18 19 17 17 17 17 19 88 17,600
14 Krtilová Tereza 17 17 17 16 17 17 18 85 17,000
4 Dinh Filip 16 17 16 17 17 17 18 84 16,800
24 Stryja Jakub 0 0,000

II. kategorie

Pořadí Číslo Jméno IKL MFA FMA ZMA MPM MTU HWE Celkem
(po odečtení minima a maxima)
Průměr
(po odečtení minima a maxima)
I. cena 6 Dolejš Jan 24 25 24 24 24 24 24 120 24,000
I. cena 7 Hager Eliáš 24 24 23 25 25 23 24 120 24,000
II. cena 13 Koča Filip 22 23 23 24 24 23 24 117 23,400
II. cena 23 Yakimov Simon 23 24 23 24 23 21 24 117 23,400
II. cena 9 Hanzlová Emma 24 23 23 22 22 23 24 115 23,000
II. cena 10 Horáková Eliška 24 23 23 21 23 23 23 115 23,000
II. cena 11 Horáková Tereza 23 23 24 21 23 23 23 115 23,000
III. cena 16 Lerche Kryštof 22 21 22 23 23 23 23 113 22,600
III. cena 21 Valová Johana 23 20 20 21 23 23 23 110 22,000
III. cena 4 Číhalová Rozálie 23 23 21 20 21 23 21 109 21,800
III. cena 8 Halíková Veronika 22 21 21 22 22 22 22 109 21,800
III. cena 3 Ciznerová Anna 22 22 20 21 21 22 22 108 21,600
Čestné uznání 19 Štrynclová Markéta 21 20 20 21 21 21 21 104 20,800
Čestné uznání 1 Bransten Alice Louise 20 20 20 22 22 21 20 103 20,600
Čestné uznání 2 Cejpová Emma 21 18 19 21 22 22 20 103 20,600
Čestné uznání 12 Kampfová Vanesa 21 20 20 20 20 22 21 102 20,400
Čestné uznání 14 Kolářová Kamila 21 19 21 19 20 21 21 102 20,400
Čestné uznání 22 Worek Tomáš 22 20 19 19 19 22 21 101 20,200
17 Sedlák Tomáš 20 19 18 17 18 19 20 94 18,800
5 Dinhová Linda 19 16 16 18 19 19 18 90 18,000
18 Sedláková Klára 18 17 16 16 17 17 17 84 16,800
20 Uazhanova Amina 16 17 16 16 16 17 18 82 16,400

III. kategorie

Pořadí Číslo Jméno IKL MFA FMA ZMA MPM MTU HWE Celkem
(po odečtení minima a maxima)
Průměr
(po odečtení minima a maxima)
I. cena 7 Koudelková Magdalena 25 25 25 25 25 25 25 125 25,000
I. cena 8 Matějíček Kryštof 25 25 25 24 24 25 24 123 24,600
I. cena 17 Čmejla Jan 23 25 25 24 24 24 24 121 24,200
II. cena 9 Meinczinger Matyáš 23 25 25 24 24 23 23 119 23,800
II. cena 10 Mikešová Eliška 24 24 24 23 23 24 23 118 23,600
II. cena 5 Jaklová Veronika 23 23 23 24 24 23 23 116 23,200
II. cena 6 Košinová Anna 24 24 23 21 21 24 24 116 23,200
III. cena 2 Červená Karolína 21 22 21 21 22 22 22 108 21,600
III. cena 15 Skalková Klára 21 20 20 22 22 21 21 105 21,000
Čestné uznání 3 Davidová Johana 20 21 21 20 20 21 21 103 20,600
Čestné uznání 14 Sehnal Jan 20 19 20 20 20 20 21 100 20,000
13 Pilařová Adéla 19 21 20 19 19 19 20 97 19,400
4 Havlíková Karolína 18 20 19 18 19 18 19 93 18,600
11 Moravetz Matyáš 20 19 22 18 18 18 18 93 18,600
16 Sýkorová Petra 18 19 19 18 17 18 19 92 18,400
1 Berná Zuzana 18 18 18 17 18 18 19 90 18,000
12 Pham Thuy Quynh Anh 0 0,000

IV. kategorie

Pořadí Číslo Jméno IKL MFA FMA ZMA MPM MTU HWE Celkem
(po odečtení minima a maxima)
Průměr
(po odečtení minima a maxima)
I. cena 3 Fišerová Daniela 24 24 24 25 25 25 24 122 24,400
I. cena 14 Tkadlčíková Eliška 24 24 23 25 25 25 24 122 24,400
II. cena 7 Martinka Filip 24 25 24 23 23 23 24 118 23,600
II. cena 5 Knoulichová Anna 24 24 24 23 23 23 23 117 23,400
II. cena 6 Kružík Vojtěch 22 23 24 25 25 23 22 117 23,400
III. cena 11 Krasniqi Rosenkrancová Donika 23 23 23 22 19 24 23 114 22,800
III. cena 15 Vaculová Táňa 23 20 19 24 24 24 21 112 22,400
Čestné uznání 2 Candrová Michaela 22 21 23 21 20 22 22 108 21,600
Čestné uznání 4 Klímová Barbora 20 22 22 22 21 22 21 108 21,600
13 Špaček Vojtěch 20 21 21 19 20 20 21 102 20,400
1 Brožová Vendula 21 20 22 19 19 20 20 100 20,000
8 Phan Vu Minh Hanh 20 19 20 21 21 19 20 100 20,000
12 Semerádová Tereza 19 20 21 20 21 19 20 100 20,000
17 Vlčková Eliška 20 20 22 20 20 20 20 100 20,000
18 Vodrážková Markéta 20 20 19 20 18 19 19 97 19,400
9 Podlucká Kateřina 19 18 18 19 20 20 19 95 19,000
16 Velešovská Magda 18 18 18 19 18 18 19 91 18,200
10 Přecechtělová Monika 0 0,000

Zvláštní ceny

Cena pro absolutního vítěze PJN 2016

Denis Stefanov (I. kategorie)
Magdalena Koudelková (III. kategorie)

Harmonogram soutěže PJN 2016

Konečný časový plán soutěže PJN 2016 je následující:

  • pátek 10. 6. 2016 od 10:00 hod. (akustické zkoušky od 08:45) – Kat. nejmladších
  • pátek 10. 6. 2016 od 11:10 hod. (akustické zkoušky od 12:40) – II. kategorie
  • sobota 11. 6. 2016 od 09:00 hod. (akustické zkoušky od 08:00) – I. kategorie
  • sobota 11. 6. 2016 od 15:15 hod. (akustické zkoušky od 14:00) – III. kategorie
  • neděle 12. 6. 2016 od 09:15 hod. (akustické zkoušky od 08:25) – IV. kategorie

Při rozlosování bylo vylosováno písmeno „W“. V následujícím přehledu najdete kompletní rozpis včetně soutěžních časů jednotlivých soutěžících. Celý rozpis si též můžete stáhnout ve formátu PDF.

Prosíme soutěžící, aby se na místo konání soutěže dostavili v dostatečném předstihu před časem své akustické zkoušky.

Kategorie nejmladších – pátek 10. června 2016

akustická zkouška v sále: 5 min.
soutěžní vystoupení: 3–6 min.

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška v sále Soutěžní vystoupení
1 1 Gajdošová Zuzana 08:45 10:00
2 2 Gibišová Klára 08:50 10:05
3 3 Kaucká Sofie 08:55 10:10
4 4 Klofáčová Kristýna 09:00 10:15
5 5 Kolozsi Timoteo 09:05 10:20
6 6 Kozánková Viktorie 09:10 10:25
7 7 Kuhnová Amélie 09:15 10:30
8 8 Lubbadová Nora 09:20 10:35
9 9 Mlejnková Klára 09:25 10:40
10 10 Moldříková Anna 09:30 10:45
11 11 Samsonova Anastasia 09:35 10:50
12 12 Shejbalová Natali 09:40 10:55
13 13 Starczewská Johanka 09:45 11:00

Vyhlášení výsledků Kategorie nejmladších: cca 11:45

I. kategorie – sobota 11. června 2016

akustická zkouška v sále: 5 min.
soutěžní vystoupení: 5–8 min.

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška v sále Soutěžní vystoupení
1 1 Berná Leona 08:00 09:00
2 2 Bransten Sophie Louise 08:05 09:08
3 3 Debnárová Kristýna 08:10 09:16
4 4 Dinh Filip 08:15 09:24
5 5 Dostálová Elena 08:20 09:32
6 6 Duníková Barbora 08:25 09:40
7 7 Feoktistova Alexandra 08:30 09:48
8 8 Gurariy Alexandera 08:35 09:56
9 9 Hlisnikowski Lukáš 08:40 10:04
10 10 Hořínková Jovana 08:45 10:12
11 11 Kašparová Emilie 08:50 10:20
12 12 Knotová Karolína 10:30 12:00
13 13 Kovářová Lucie 10:35 12:08
14 14 Krtilová Tereza 10:40 12:16
15 15 Latýnová Lucie 10:45 12:24
16 16 Melicharová Anna 10:50 12:32
17 17 Mužíková Adéla 10:55 12:40
18 18 Pádivá Alžběta 11:00 12:48
19 19 Papp Matyáš 11:05 12:56
20 20 Prachařová Sára 11:10 13:04
21 21 Starczewski Matouš 11:15 13:12
22 22 Stefanov Denis 11:20 13:20
23 23 Strnadová Nina 11:25 13:28
24 24 Stryja Jakub 11:30 13:36
25 25 Urbanová Klára 11:35 13:42

Vyhlášení výsledků I. kategorie: cca 14:45

II. kategorie – pátek 10. června 2016

akustická zkouška v sále: 5 min.
soutěžní vystoupení: 7–11 min.

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška v sále Soutěžní vystoupení
1 23 Worek Tomáš 11:10 12:40
2 24 Yakimov Simon 11:15 12:50
3 1 Bransten Alice Louise 11:20 13:00
4 2 Cejpová Emma 11:25 13:10
5 3 Ciznerová Anna 11:30 13:20
6 4 Číhalová Rozálie 11:35 13:30
5 Čmejla Jan Přeřazen do III. kategorie
7 6 Dinhová Linda 11:40 13:40
8 7 Dolejš Jan 11:45 13:50
9 8 Hager Eliáš 11:50 14:00
10 9 Halíková Veronika 11:55 14:10
11 10 Hanzlová Emma 12:00 14:20
12 11 Horáková Eliška 14:50 16:00
13 12 Horáková Tereza 14:55 16:10
14 13 Kampfová Vanesa 15:00 16:20
15 14 Koča Filip 15:05 16:30
16 15 Kolářová Kamila 15:10 16:40
17 16 Krapková Natálie 15:15 16:50
18 17 Lerche Kryštof 15:20 17:00
19 18 Sedlák Tomáš 15:25 17:10
20 19 Sedláková Klára 15:30 17:20
21 20 Štrynclová Markéta 15:35 17:30
22 21 Uazhanova Amina 15:40 17:40
23 22 Valová Johana 15:45 17:50

Vyhlášení výsledků II. kategorie: cca 18:45

III. kategorie – sobota 11. června 2016

akustická zkouška v sále: 5 min.
soutěžní vystoupení: 10–13 min.

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška v sále Soutěžní vystoupení
1 1 Berná Zuzana 14:00 15:15
2 2 Červená Karolína 14:05 15:28
3 3 Davidová Johana 14:10 15:41
4 4 Havlíková Karolína 14:15 15:54
5 5 Jaklová Veronika 14:20 16:07
6 6 Košinová Anna 14:25 16:20
7 7 Koudelková Magdalena 14:30 16:33
8 8 Matějíček Kryštof 14:35 16:46
9 9 Meinczinger Matyáš 14:40 16:59
10 10 Mikešová Eliška 14:45 17:12
11 11 Moravetz Matyáš 17:25 18:00
12 12 Pham Thuy Quynh Anh 17:30 18:13
13 13 Pilařová Adéla 17:35 18:26
14 14 Sehnal Jan 17:40 18:39
15 15 Skalková Klára 17:45 18:52
16 16 Sýkorová Petra 17:50 19:05
17 17 Čmejla Jan 17:55 19:18

Vyhlášení výsledků III. kategorie: cca 20:15

IV. kategorie – neděle 12. června 2016

akustická zkouška v sále: 5 min.
soutěžní vystoupení: 12–15 min.

Pořadí Číslo Jméno Akustická zkouška v sále Soutěžní vystoupení
1 1 Brožová Vendula 08:25 09:15
2 2 Candrová Michaela 08:30 09:30
3 3 Fišerová Daniela 08:35 09:45
4 4 Klímová Barbora 08:40 10:00
5 5 Knoulichová Anna 08:45 10:15
6 6 Kružík Vojtěch 08:50 10:30
7 7 Martinka Filip 08:55 10:45
8 8 Phan Vu Minh Hanh 09:00 11:00
9 9 Podlucká Kateřina 09:05 11:15
10 10 Přecechtělová Monika 11:40 12:45
11 11 Rosenkrancová Donika 11:45 13:00
12 12 Semerádová Tereza 11:50 13:15
13 13 Špaček Vojtěch 12:00 13:30
14 14 Tkadlčíková Eliška 12:05 13:45
15 15 Vaculová Táňa 12:10 14:00
16 16 Velešovská Magda 12:15 14:15
17 17 Vlčková Eliška 12:20 14:30
18 18 Vodrážková Markéta 12:25 14:45

Vyhlášení výsledků IV. kategorie: cca 16:00

Porota soutěže PJN 2016

Předseda poroty

Prof. Ivan Klánský (ČR)

klanskyIvan Klánský vystudoval hru na klavír na Pražské konzervatoři u Valentiny Kameníkové a na AMU v Praze u Františka Raucha. Je laureátem řady zahraničních soutěží: Bolzano (1967), Neapol (1968), Lipsko (1968), Barcelona (1970), Varšava (1970), Santander (1976). Jako sólista i komorní hráč vystoupil na více než 4500 koncertech v pěti světadílech. V letech 1980–90 byl sólistou České filharmonie. U dánské firmy Kontrapunkt nahrál kromě jiného kompletní klavírní dílo Bedřicha Smetany. Od roku 1986 vystupuje jako člen Guarneri Tria Prague, s nímž nahrál více než 30 CD. Významná je jeho činnost organizační, v letech 1995 – 2009 byl předsedou Chopinovy společnosti a prezidentem Chopinova festivalu v Mariánských Lázních a od roku 1998 je předsedou Rady Kruhů přátel hudby při Nadaci Českého hudebního fondu. Pedagogickou činnost zahájil roku 1983 na pražské AMU, kde je v současné době profesorem a vedoucím katedry klávesových nástrojů. Od roku 1991 je též profesorem Vysoké hudební školy v Luzernu. Vedle toho vedl mistrovské kurzy v Dublinu, Schaffhausenu, Londýně, Bad Saulgau a v dalších evropských městech. K jeho nejúspěšnějším absolventům patří např. Helena Suchárová-Weiser, Eliška Gazdová-Novotná, Martin Kasík, Štěpán Kos, Ivo Kahánek a mnoho dalších předních českých pianistů. Mladé klavíristy podporuje od jejich nejútlejšího věku, právě pro ně mimo jiné natočil CD s kompletem klavírních instruktivních skladeb Luboše Sluky.

Členové poroty

Marcela Faflak, USA
František Malý, HAMU Praha
Zbyněk Maruška, Kypr
Marina Primachenko-Moussu, Francie
Monika Tugendliebová, Janáčkova konzervatoř Ostrava
Helena Weiser, JAMU Brno

Statut Prague Junior Note 2016

Celostátní hudební soutěž mladých interpretů

XXV. ročník, 10.–12. června 2016

Soutěž je vyhlášena pro mladé sólisty do 15 let v oboru hra na klavír.

 

POŘADATEL A ORGANIZÁTOR SOUTĚŽE

Umělecká agentura IKLA agency s.r.o.

ŘEDITEL SOUTĚŽE A PŘEDSEDA POROTY SOUTĚŽE PJN 2016

Prof. Ivan Klánský

ČLENOVÉ POROTY SOUTĚŽE PJN 2016

Marcela Faflak, USA
František Malý, HAMU Praha
Zbyněk Maruška, Kypr
Marina Primachenko-Moussu, Francie
Monika Tugendliebová, Janáčkova konzervatoř Ostrava
Helena Weiser, JAMU Brno

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Soutěž je jednokolová a rozdělená do pěti věkových kategorií:

  • Kategorie nejmladších – narozeni v roce 2009 a mladší
  • I. kategorie – narozeni v roce 2008, 2007
  • II. kategorie – narozeni v roce 2006, 2005
  • III. kategorie – narozeni v roce 2004, 2003
  • IV. kategorie – narozeni v roce 2002, 2001

Časové limity soutěžních výkonů:

  • Kategorie nejmladších – 3-6 min.
  • I. kategorie – 5-8 min.
  • II. kategorie – 7-11 min.
  • III. kategorie – 10-13 min.
  • IV. kategorie – 12-15 min.

SOUTĚŽ PRAGUE JUNIOR NOTE 2016

se koná ve dnech 10.-12. června 2016 v Sále Martinů Lichtenštejnského paláce (HAMU), Malostranské náměstí 13, Praha 1.

Předběžný harmonogram soutěže bude zveřejněn v průběhu ledna, přesný časový harmonogram včetně rozlosování pak po ukončení příjmu přihlášek, nejpozději 1. června 2016.

KONCERT VÍTĚZŮ

se koná v neděli, dne 12. června 2016 v 18.00 hod., v Sále Martinů, HAMU, Lichtenštejnský palác, Malostranské náměstí 13, Praha 1.

PŘIHLÁŠKY DO SOUTĚŽE

Přihlášky budou přijímány do 24. května 2016 prostřednictvím formuláře na těchto stránkách. Pokud máte od minulých ročníků uloženu adresu přihlašovacího formuláře, nepoužívejte ji prosím, pro aktuální ročník bude v den zahájení příjmu přihlášek zveřejněn aktuální odkaz.

CENY SOUTĚŽE

  • Ceny budou oznámeny při zahájení soutěže.
  • Všichni soutěžící obdrží diplom a dary za účast v soutěži.
  • Porota má právo některé z cen neudělit, případně ceny sloučit či rozdělit.

OSTATNÍ INFORMACE

Soutěžící jiné národnosti musí doložit doklad o pravidelné výuce v ČR.
Organizátor PJN 2016 nezajišťuje mimopražským účastníkům ubytování.
Změna v podmínkách a harmonogramu soutěže vyhrazena.

PROPOZICE SOUTĚŽE

Zápisné do soutěže PJN 2016 činí 800,-Kč a je pro každého účastníka povinné.
Stanovený termín zaslání soutěžních přihlášek je do 24. května 2016. Přihlášení do soutěže je možné výhradně elektronickou cestou na webových stránkách soutěže: www.soutezpjn.cz.

Podmínky soutěže

  • Rozlosování všech kategorií se uskuteční nejméně 1 týden před zahájením soutěže a bude zveřejněno na webových stránkách soutěže. Důvodem této změny je, aby každý účastník znal předem přesný čas své akustické zkoušky i soutěžního vystoupení.
  • K registraci je soutěžící povinen dostavit se nejpozději jednu hodinu před svou akustickou zkouškou v Sále Martinů.
  • Při registraci prokáže kandidát svou totožnost a věk.
  • Soutěžící musí přednést všechny soutěžní skladby zpaměti.
  • Změny v soutěžním repertoáru musí nahlásit nejpozději do 24. května 2016.
  • V daném časovém limitu musí soutěžící obsáhnout skladby nejméně dvou hudebních stylů.
  • Soutěžící je povinen dodržet určitý časový limit svého soutěžního výstupu.
  • V případě jeho prodloužení má porota právo soutěžní výstup ukončit.
  • V případě výrazného nedodržení spodní hranice časového limitu může porota výkon vyřadit z bodového hodnocení.
  • Každý kandidát má možnost obdržet po ukončení soutěže své kategorie písemné hodnocení a doporučení od členů poroty.
  • Bodování členů poroty je zveřejněno po ukončení každé kategorie.
  • Boduje se v celých číslech od 1 (nejnižší) do 25 (nejvyšší).
  • Soutěže se mohou účastnit i zahraniční zájemci v případě, že studují v ČR.
  • Soutěže se mohou účastnit i soutěžící s českou státní příslušností v případě, že studují či dlouhodobě pobývají v zahraničí.

ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Účastníkům soutěže PJN 2016 je tento statut k dispozici na webových stránkách soutěže.
Statut má platnost pro soutěž PJN 2016 od 1. ledna 2016.

prof. Ivan Klánský
ředitel soutěže PJN